Post
زندگی نامه بزرگان

زندگی نامه بزرگان

در این قسمت شما میتوانید زندگی نامه افراد موفق دنیا را مطالعه نمایید و از شوه زندگی آنها در زندگی روز مره خود استفاده نمایید تا بتوانید به اهداف خود زود تر دست پیدا کنید .

سخن بزرگان

سخن بزرگان

سخنان بزرگان , سخنان زیبا , جملات بزرگان و روانشناسان , سخنان حکیمانه فلاسفه , سخنان کوتاه بزرگان و جامعه شناسان

درسی از بزرگان

درسی از بزرگان

میخواهید دلیل موفقیت موفق ترین افراد دنیا را بدانید؟ میخواهید بدانید چه ویژگی هایی باعث موفقیت استیو جابز، بیل گیتس، والت دیزنی، رالف لائورن، دکتر شریعتی و … شد؟ دراین قسمت ما می پردازیم به زندگی (کمی بیشتر از بیوگرافی) افراد موفق و دلایل پیروزی و موفقیت شان در زندگی و مهم تر از همه : چه درس هایی برای موفقیت شما دارند؟ آرشیو مربوط به پرونده درسی از بزرگان هر هفته بروز میشود، برای آگاهی از آخرین مطالب منتشر شده در این سری میتوانید به همین صفحه سر بزنید. با ما همراه باشید .

7کاری که کارآفرینان قبل از 7 صبح انجام می دهند

7کاری که کارآفرینان قبل از 7 صبح انجام می دهند

رسیدن به موفقیت همیشه زمان بر است،این دلیل خوبی برای زود بیدار شدن موفق هاست. کارآفرینان گونه خاصی از مردم هستند. ما کارآفرین ها دوست داریم کارها را به روش خودمان پیش ببریم و برای وسواس های جذابمان شناخته شده ایم. اما دلیل خوبی برای این وسواس ها داریم. عادت ها به ما کمک می کنند تا به اهدافمان برسیم، به ما انگیزه میدهند، از اتلاف وقت جلوگیری میکنند و در تمام جنبه های زندگی ما را پیشرفت می دهند. شاید، یکی از مهم ترین عادت های یک کار آفرین عادت های صبح گاهی آن است. خودمونیم، اگر قدممان را اول صبح اشتباه برداریم، چطور میتوانیم در طول روز خلاق ،با انگیزه و متمرکز به کارمان ادامه دهیم؟ برای این که مطمئن شوید اول صبحتان را درست شروع کردید،در این مقاله به 7 عادت کار آفرینان که قبل از 7 صبح انجام میدهند توجه کنید...

بیشتر بخوانید