آموزش صفحه ی مدیریت کد های CRM

آموزش صفحه ی مدیریت کد های CRM

آموزش صفحه مدیریت کدهای CRM

 در این بخش کدهای خریداری شده خود را می توانید مشاهده کنید که در این قسمت نام کد خریداری شده، نوع کد خریداری شده، تاریخ شروع و پایان و تعداد درخواست کاربران در تلگرام قابل رویت می باشد.
 تعداد درخواست کاربران در تلگرام مخاطبینی هستند که از طریق ربات آنتی به کد CRM شما دسترسی پیدا کرده اند و اطلاعات آنها ذخیره شده است.

در قسمت پایین شما سررسید کد را می توانید ملاحظه کنید که چند روز تا انقضای کد شما باقی مانده است.

در این قسمت چندین دکمه مشاهده می‌کنید که هر کدام را مختصرا توضیح میدهیم.

 گزینه اول دکمه ویرایش می باشد، اگر شما بخواهید اطلاعات کد های خود را ویرایش نمایید از این گزینه استفاده می کنید.
دکمه دستورات تلگرام، شما می‌توانید برای کد CRM خریداری شده خودتان منو تعریف نمایید که افراد از طریق ربات تلگرام می‌توانند به این کدها دسترسی پیدا کنند.

 به عنوان مثال، شما می توانید اطلاعاتتان را از جمله: درباره ما، تماس باما، گالری تصاویر و... را در داخل ربات تلگرام مشاهده نمایید که کاربران می‌توانند از این بخش استفاده نمایند و اطلاعات شما را مشاهده کرده و با شما در ارتباط باشند.

در صورتی که نیاز به دریافت قرارداد خواهید داشت می توانید از این گزینه استفاده نمایید و قرارداد مربوطه را چاپ نمایید.

اگر قصد تغییر کد CRM خود را دارید می‌توانید از این دکمه استفاده کنید.

بخش بعدی دکمه تعهدات مالی میباشد، شما می توانید تعهدات مالی خود را از قبیل: چک، سفته، وام و... را در داخل این قسمت ثبت نمایید.

اگر می خواهید کد CRM خریداری شده خود را به کد با ارزش تر ارتقا دهیم که قیمت بالاتری ازکد قبلی دارد، می توانید ازدکمه ارتقاء استفاده کنید.

تفاوت ارتقای کد با تغییر کد در این می باشد که در تغییر کد شما این نوع خود را دارید اما در ارتقاء، کد شما هم تغییر پیدا میکند.

دکمه بعدی صفحه اختصاصی می باشد، اگر شما اطلاعاتی در ارتباط با ساخت وب سایت ندارید و میخواهید برای خود یک وب سایت داشته باشید می توانید از این بخش وارد صفحه اختصاصی شده و اطلاعات کسب و کارتان و محصولاتی را که دارید را داخل این صفحه طراحی کنید تا مشتریان بتوانند از این طریق به وب‌سایت شما مراجعه کنند.

 از قسمت مسیریابی می توانید موقعیت کسب و کار خود را در نقش ثبت کرده تا مشتریانتان از محلی که هستند تا کسب و کار شما هدایت شوند و به کسب و کار شما مراجعه نمایند.

در این قسمت شما میتوانید محصولات خودتان را در داخل سیستم تعریف نمایید که در داخل صفحه اختصاصی همین محصولات اضافه می‌شوند.

در بخش سمت چپ شما دوکد QR مشاهده می‌کنید.

کد QR بالا برای ورود به صفحه اختصاصی تان است و دیگری برای ورود به ربات تلگرام می باشد.

 شما می توانید بر روی کدهای QR کلیک کرد کرده و با انتخاب گزینه save Image as این کدها را ذخیره کرده و در آخراین کدها را چاپ نمایید تا مشتریانتان با اسکن کردن این کد ها بتوانند به اطلاعات شما دسترسی پیدا کرده و آنها را ذخیره نمایند.

 

 با ما همراه باشید.

آی نوتی مشاهده پست های زیر را به شما پیشنهاد می کند

آموزش های آی نوتی

آموزش ثبت موقعیت مکانی در آی نوتی

آموزش های آی نوتی

آموزش ارتقاء کد CRM در آی نوتی

آموزش های آی نوتی

آموزش مدیریت منو های تلگرام، کد CRM و شبکه های اجتماعی در آی نوتی

آموزش های آی نوتی

آموزش ارسال پیامک در آی نوتی

0 نظر تایید شده برای این پست

    نظر شما چیست ؟