ایده-های انقلابی از کجا و چطور به ذهن افراد موفق و ثروتمند میرسد

ایده-های انقلابی از کجا و چطور به ذهن افراد موفق و ثروتمند میرسد

این داستان، واقعیست…

در سال 1848 مرد جوانی از اسکاتلند به آمریکا مهاجرت کرد تا کار کند و بتواند شغلی برای خودش دست و پا کند. اما پس از گذشتِ نیم قرن او تبدیل به ثروتمندترین مرد آمریکا شد و کمک کرد تا صنعت فولاد آمریکا ساخته شود…

آمریکایی ها ازینکه چطور یک اسکاتلندی به آمریکا آمده و توانسته ثروتمند شود تعجب کردند.
او نه از تحصیلات خاصی برخوردار بود و نه در زمینه خاصی مهارت زیادی داشت؛ اما از همه ی تحصیلکرده ها و متخصصین جزیره درآمد بیشتری داشت.

در همان زمان روزنامه نگاری کنجکاو میشود تا راز ثروتمند شدن این اسکاتلندی را بداند و از او سوال میکند که چطور ثروتمند شده است؟ چرا ثروتمند شده است؟ آیا مهارت خاصی دارد؟ یا جادو بلد است؟ (در دهه 40 و 50 آمریکایی ها اعتقادات عجیبی به علوم غریبه داشتند)

مرد اسکاتلندی که به دوران پیری اش به سر می برد، تصمیم گرفت نه تنها این راز را برای روزنامه نگار بلکه برای تمام مردم دنیا فاش کند.

بنابراین او درخواستی از روزنامه نگار کرد : اگر میخواهی از راز ثروتمند شدن من آگاه شوی و خودت هم ثروتمند شوی، باید زندگی 500 فرد ثروتمند دنیا را تحلیل کنی و باریکه ای از جریان اصلی ثروت پیدا کنی…

روزنامه نگار پذیرفت. او به مدت 5 تا 10 سال این وظیفه را پذیرفت تا زندگی 500 فرد موفق و ثروتمند دنیا از دوران قبل از میلاد تا روزگار آنروز را بررسی و تجزیه تحلیل کند. پس از اتمام کارش و درک نحوه ثروتمند شدن این افراد و هرکسی که دوست دارد ثروتمند شود، نزدِ مرد اسکاتلندی رفت و با هیجان آنچه را که کشف کرده است را توضیح داد.

مرد اسکاتلندی با خونسردی به صحبت های پرشور روزنامه نگار گوش کرد و در آخر گفت : برو و تحقیقاتت را در قالب کتاب به اطلاعِ تمام مردم جهان برسان… نام کتاب را هم «بیندیشید و ثروتمند شوید» بگذارد.

این کتاب در سال 1937 چاپ شد و به طرز عجیبی فروش بالایی داشت (تا امروز بیش از 90 میلیون نسخه !) اگر عضو ویژه هستید، میتوانید نسخه صوتی این کتاب را از اینـجا دانلود کنید.

حتی امروزه هم جزو 3 کتاب پرفروش در حوزه ثروت و خودشکوفایی است.

روزنامه نگار کسی نبود جزء ناپلئون هیل، اما مرد مرموز اسکاتلندی که بود؟ اندرو کارنگی کسی که صنعت فولاد و آهن آمریکا برای همیشه مدیون او خواهد بود؛ این کتاب به طرزشگفت انگیزی و البته بدون اشاره مستقیم !

راز ثروتمند شدن و موفقیت در دنیای امروز را به خواننده آموزش میدهد.
نویسنده آن در ابتدای کتاب می نویسد :

در این کتاب شما راز ثروتمند شدن افراد ثروتمند پی می برید
و یادمیگیرد چطور خودتان ثروتی عظیم دست و پا کنید،
اما من به آن اشاره مستقیم نکردم
و در هر بخش از کتاب تکه ای از این راز را فاش کرده ام
که خودم به شخصه از مطالعه زندگی 500 فرد موفق تاریخ تا به امروز کشف کرده ام…

اما اگر این کتاب را بخوانید، یک فصل جداگانه به مقوله «ذهن برتر» اختصاص داده شده.
به عقیده ناپلئون هیل این مهمترین فصل است که باید خواننده چندین بار بخواند و الهام بخشِ آن یعنی انـــدرو کارنگی نیز دلیل ثروتمند شدنش را استفاده از این پدیده عجیب توضیح داده است.

در کتاب «بیندیشید و ثروتمند شوید» در فصلِ مخصوص به ذهن برتر نوشته شده است :

شما تنها با استفاده از این پدیده میتوانید ثروت هنگفتی بدست آورید؛
یعنی تلفیق تلاش و دانش در یک روحِ هماهنگ بینِ دو یا چند نفر
برای رسیدن به هدفی مشخص.

این مقاله به صورت اختصاصی و تخصصی فقط و تنها فقط در مورد پدیده ذهن برتر است که به شما کمک میکند از آن استفاده کنید تا با 90% تلاش فکری و 10% تلاش فیزیکی بتوانید ثروتمند شوید و موفقیت های بزرگی در زندگی بدست آورید.

شما پس از خواندن این مقاله به درستی درک خواهید کرد چرا افراد ثروتمند کارهای خاصی انجام میدهند که گویا به آنها الهام شده است… آماده رمزگشایــی پدیده ذهن برتر هستید؟

مشاهده این محتوای اختصاصی فقط برای کاربران ویژه امکانپذیر است

آی نوتی مشاهده پست های زیر را به شما پیشنهاد می کند

بازاریابی و فروش

۶ روش موثر حفظ مشتری

بازاریابی و فروش

چگونه مشتریان را حفظ کنیم

بازاریابی و فروش

اصول موفقیت در بازاریابی تلفنی

بازاریابی و فروش

دستورالعمل گام‌به‌گام برای تبدیل رویا به واقعیت

4 نظر تایید شده برای این پست

  1. سلام ایده خوبی داشته و این ایده باعث پیشرفته او شده خیلی عالیه

  2. همیشه فکر میکنم من چطور میتونم‌ از این راهکاراها استفاده کنم برای کسب درامد خوب با توجه به اینکه هیچگونه سرمایه و تخصصی ندارم .

  3. من مهندس برق هستم ودر کارم بسیار متخصص و حرفه ای هستم اما اشتباهی که تا الان داشتم این بوده که میخواهم یکتنه همه کار را خودم انجام بدم به همین خاطر خسته میشم وبه موفقیتی که میخوام دست پیدا نمیکنم فکر میکنم نیاز به مشاور خوب دارم

  4. سلام من حال میکنم با مطالبتون من خودم کاوشگر اسرار هستی هستم ورمزگشایی کردم خیلی از اسرار هستی رومن فهمیدم چرا انسان اشرف مخلوقاته چرا انسان جانشین خداست و...

نظر شما چیست ؟